Oficjalny Serwis Internetowy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu
Gmina Pcim
 

Warsztaty robotyki


 Warsztaty robotów to zajęcia dla dzieci i młodzieży , na których uczestnicy budują i programują najprawdziwsze roboty.

Nasze zajęcia dla dzieci to połączenie informatyki, budowania robotów i świetnej zabawy. Celem zajęć jest pokazanie młodym ludziom, że robotyka może być przygodą, hobby, a w przyszłości zawodem z perspektywami.

Na zajęciach uczestnicy poza budowaniem robotów mają okazję poprzez praktykę zrozumieć podstawowe zagadnienia z informatyki, techniki i elektroniki, co wpływa na szybsze przyswajanie programu szkolnego. Nasze warsztaty dla dzieci skierowane do przedszkolaków, dzięki ich intensywnemu rozwojowi w tym wieku, są w stanie zwiększyć potencjał Państwa pociech.

Na zajęciach dla dzieci uczestnicy nie uczą się na pamięć regułek, tylko poprzez obserwacje, własną pracę i realizację ciekawych projektów zapamiętują materiał, to daje najlepsze rezultaty i najdłużej zostaje w pamięci dzieci .

 

 Nasze zajęcia to nie proste „układanie klocków”, ale konstruowanie robotów, które będą potrafiły wykonywać rozmaite czynności!
 Napoleon mówił, że każdy nosi w plecaku buławę marszałka, my zaś twierdzimy, że każdy może być geniuszem. Stawiamy na wszechstronny rozwój, stwarzamy warunki ku temu, aby najpełniej wykorzystać potencjał tkwiący w młodych umysłach. Twoje dziecko - następca Einsteina? Kolejny Gagarin? Czemu nie! Warto zacząć jak najwcześniej wspaniałą przygodę z nauką, szkolić pokolenie małych odkrywców, pasjonatów wiedzy. 
  
II POWIATOWE MISTRZOSTWA ROBOTÓW
Roboty - GANDALF, DEMOLKA  oraz CZARNY ORZEŁ stały się powodem zdobycia przez drużyny z Sieprawia I, II i III miejsca na drugich już Powiatowych Mistrzostwach Robotów walk sumo organizowanych tym razem w Stróży przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu z Pcimia.W sumie w zawodach wzięło udział 21 robotów, których autorami bylo aż 80 zawodników przybyłych na mistrzostwa z Pcimia, Dobczyc, Sieprawia, Kobielnika oraz Myślenic.

Więcej informacji i zdjęć: http://kliszczacy.pl/aktualnosc/477.html

 


Przejdź na górę strony

Kalendarz

Licznik odwiedzin

1294949

Informacje dodatkowe


 

TKD PCIM TAEKWONDO - ZAPRASZAMY
http://www.kliszczacy.pl/tresci/taekwondo.html


     WIDOWISKO WESELE KLISZCZACKIE ZAPRASZAMY !!!    160-lecie Orkiestry Dętej "Orzeł"


ORKIESTRA DĘTA ORZEŁ Z TRZEBUNI

Newsletter

Darmowe informacje na Twój e-mail
 

Promujemy:
Utwór promujący płytę "ZDUMIENIE" zespołu DOTYK ANIOŁA działającego przy Świetlicy Środowiskowej w Trzebuni filia Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu Początki trzebuńskiej orkiestry sięgają 1852 roku www.tkkf.pcim.pl Zespół wokalno-instrumentalny DOTYK ANIOŁA