Oficjalny Serwis Internetowy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu
Gmina Pcim
 

Majówka


Po raz pierwszy Majówka w Pcimiu została zorganizowana w 1993 roku, była to pierwsza sportowo – rozrywkowa impreza (plenerowa) w gminie. Impreza była adresowana do wszystkich niezależnie od wieku, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Atrakcjami imprezy są zawody sportowe (ścianka do wspinaczki dla dzieci, tyrolka – zjazd po moście linowym), konkursy (np. jaka to melodia), koncerty i występy lokalnych artystów (Orkiestra Dęta Orzeł z Trzebuni, Kabaret Baby, Zespół Break Dance – Break Team z GOK, występ dzieci ze szkół z terenu gminy Pcim uczących się gry na keyboardach, zaprzyjaźnione grupy akrobatyczne z Lubnia i Myślenic). Początkowo impreza trwała dwa dni. Jednak z biegiem czasu postanowiono przychylić się do wariantu jednodniowego, co również spotkało się z aprobatą mieszkańców gminy. Charakter imprezy sprawia, iż oprócz mieszkańców do wspólnego biesiadowania przyłączają się również bardzo chętnie się przybyli goście, którzy przy okazji turystycznego zwiedzania gminy, mogą również poznać tradycję i kulturę Pcimian.

Coroczny piknik ma zawsze charakter sportowo – rekreacyjny, jednak za każdym razem w programie uwzględniane są nowe i ciekawe atrakcje.
 


Przejdź na górę strony

Kalendarz

Licznik odwiedzin

1294944

Informacje dodatkowe


 

TKD PCIM TAEKWONDO - ZAPRASZAMY
http://www.kliszczacy.pl/tresci/taekwondo.html


     WIDOWISKO WESELE KLISZCZACKIE ZAPRASZAMY !!!    160-lecie Orkiestry Dętej "Orzeł"


ORKIESTRA DĘTA ORZEŁ Z TRZEBUNI

Newsletter

Darmowe informacje na Twój e-mail
 

Promujemy:
Utwór promujący płytę "ZDUMIENIE" zespołu DOTYK ANIOŁA działającego przy Świetlicy Środowiskowej w Trzebuni filia Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu Początki trzebuńskiej orkiestry sięgają 1852 roku www.tkkf.pcim.pl Zespół wokalno-instrumentalny DOTYK ANIOŁA