Oficjalny Serwis Internetowy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu
Gmina Pcim
 

Aerobik

 Zajęcia sportowe dla kobiet w różnym wieku. Zróżnicowane ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową, poprawiające samopoczucie  i wzmacniające mięśnie postawy-to właśnie aerobik.

Godzina aerobiku to rekreacja przy muzyce. Zaczynamy od rozgrzewki, by po wstępnym rozciąganiu przystąpić do półgodzinnych ćwiczeń cardio przy muzyce i różnorodnej choreografii. Chwila wyciszenia (cool-down), uspokojenie oddechu i przystępujemy do ćwiczeń wzmacniających.
Na naszych zajęciach wzmacniamy wszystkie partie mięśniowe ciała. Nie tylko brzuch, pośladki i uda, ale również mięśnie obręczy barkowej oraz mięśnie pleców.
Całość wieńczy chwila relaksu, przy dźwiękach spokojnej muzyki. W tej części zajęć rozciągamy mięśnie zaangażowane podczas całego treningu.

Spotykamy się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i czwartki w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu (budynek OSP Pcim II piętro )


Zajęcia prowadzone sa w każdy wtorek i czwartek od godz.18.30 - 19.30.

Serdecznie zapraszam,
instruktor fitness Katarzyna Zięba.
 


Przejdź na górę strony

Kalendarz

Licznik odwiedzin

1294938

Informacje dodatkowe


 

TKD PCIM TAEKWONDO - ZAPRASZAMY
http://www.kliszczacy.pl/tresci/taekwondo.html


     WIDOWISKO WESELE KLISZCZACKIE ZAPRASZAMY !!!    160-lecie Orkiestry Dętej "Orzeł"


ORKIESTRA DĘTA ORZEŁ Z TRZEBUNI

Newsletter

Darmowe informacje na Twój e-mail
 

Promujemy:
Utwór promujący płytę "ZDUMIENIE" zespołu DOTYK ANIOŁA działającego przy Świetlicy Środowiskowej w Trzebuni filia Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu Początki trzebuńskiej orkiestry sięgają 1852 roku www.tkkf.pcim.pl Zespół wokalno-instrumentalny DOTYK ANIOŁA