Oficjalny Serwis Internetowy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu
Gmina Pcim
 

Aktualności: ARS RHETORICA - kolejność prezentacji konkursowych

ARS RHETORICA - kolejność prezentacji konkursowych
 
Kolejność prezentacji w konkursie recytatorskim

G O K i S PCIM
25.04.2017 ( wtorek )
godz. 10.00
 
 
Kategoria wiekowa klasy  I - III

 
1.      Amelia Spórna           SP nr.1 Pcim  kl. II
2.      Jakub Grzesik            SP nr. 1 Pcim  kl. III
3.      Nikola Zięba              SP nr. 1 Pcim kl.  III
4.      Julia Flazik                SP nr. 1 Pcim kl. I
5.      Tomasz Borowski     SP nr.3  Pcim kl. I
6.      Lidia Pietrzyk            SP nr. 3 Pcim kl. I
7.      Wiktoria Kudłacz     SP nr. 3 Pcim kl. III
8.      Kamil Sarek              SP nr. 3 Pcim
9.      Maria Materna          SP nr. 3 Stróża kl. II
10.  Martyna Wierzbicka SP nr.3  Stróża kl. I
11.  Maria Płoszczyca      SP nr. 3 Stróża kl. III
12.  Emilia Wątor             SP nr. 3 Stróża kl. III
13.   Magdalena  Łabędź  SP Trzebunia   kl. II
14.  Aleksandra  Bystroń  SP Trzebunia   kl. III
15.  Natalia Kozyra           SP Trzebunia  kl. III
16.  Weronika Ostafin       SP Trzebunia  kl. III
17.  Zuzanna Szilder         SP  nr. 1 Stróża   kl. III
18.  Jessica Matlak           SP   nr. 1 Stróża  kl. III

 
 
Kategoria
" Na góralską nutę "

 
19.  Konrad Żaba           SP nr. 1 Stróża kl. V
20.  Karolina Firek        SP nr. 1 Stróża kl. V
21.  Alicja Róg              SP nr. 3 Pcim   kl. VI
22.  Amelia Ostafin       SP Trzebunia kl. VI
23.  Piotr Kraszczyński SP Trzebunia kl. V
24.  Sylwia Gicala         SP Trzebunia kl. VI

 
 
 
Kategoria wiekowa klasy IV - VI
 
25.  Patrycja Pietrzyk     SP nr.3 Pcim
26.  Julia Łopata             SP nr. 3 Stróża  kl. V
27.  Julia Płoszczyca       SP nr. 3 Stróża  kl. V
28.  Katarzyna Tabor     SP nr. 3 Stróża   kl. V
29.  Wiktoria Lewicka   SP nr. 3 Stróża kl. V
30.  Aleksandra Wrona  SP Trzebunia     kl. IV
31.  Aleksandra Łatas    SP Trzebunia     kl. IV
32.  Zuzanna Zegiel       SP Trzebunia     kl. IV
33.  Aleksandra Ostafin SP Trzebunia   kl. V
34.  Angelika Śmietana  SP Stróża   kl. V
35.  Joanna Mirek           SP Stróża   kl. IV
36.  Alicja Ulmaniec       SP nr. 1 Pcim   kl. IV
37.  Maria Zięba              SP nr.1 Pcim     kl. IV
38.  Milena Zięba            SP nr. 1 Pcim   kl. IV
39. Jan Bombol               SP nr. 1 Pcim kl. V

 
 

Wróć na poprzednią stronę

Warto zobaczyć

Kalendarz

Licznik odwiedzin

1295010

Informacje dodatkowe


 









TKD PCIM TAEKWONDO - ZAPRASZAMY
http://www.kliszczacy.pl/tresci/taekwondo.html


     WIDOWISKO WESELE KLISZCZACKIE ZAPRASZAMY !!!



    160-lecie Orkiestry Dętej "Orzeł"


































ORKIESTRA DĘTA ORZEŁ Z TRZEBUNI













Newsletter

Darmowe informacje na Twój e-mail
 

Promujemy:
Utwór promujący płytę "ZDUMIENIE" zespołu DOTYK ANIOŁA działającego przy Świetlicy Środowiskowej w Trzebuni filia Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu Początki trzebuńskiej orkiestry sięgają 1852 roku www.tkkf.pcim.pl Zespół wokalno-instrumentalny DOTYK ANIOŁA